• ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ СТАЙЛІНГ

    з 2006 року посідає провідне місце у сфері правового супроводу бізнесу

  • ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

  • Юридичні послуги

    з реєстрації та перереєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Юридичні адреси в Києві та Київській області
Замовити адресу
Державна реєстрація підприємств             
Замовити реєстрацію

 

 

Надання в оренду юридичних адрес – один із напрямів діяльності нашої компанії.

Юридична адреса – це адреса, без якої не обійтися під час реєстрації бізнесу у податкових та інших державних органах. Це адреса, за якою органи контролю діляться з бізнесменами своїми “враженнями” від ведення ними господарської діяльності, а в деяких випадках – і бажанням побачитися …

Надаючи юридичну адресу в оренду, ми також здійснюємо його поштове обслуговування. Наші фахівці щодня відстежують надходження кореспонденції, отримують її, негайно повідомляють про це адресата, надійно зберігають 6 місяців (безкоштовно!), за потреби сканують і пересилають електронною поштою необхідні листи.  Також наша компанія надає  клієнтам  змогу вибрати період  авансової оплати поштового  обслуговування:  поквартально  або  зі знижкою  за 1 рік.

Окрім звичайних юридичних адрес, ми пропонуємо і так звані VIP-адреси. Це адреси офісів із можливістю їх реального використання на період проведення перевірок бізнесу та для ділових зустрічей. Біля офісу може бути розміщена вивіска з інформацією про підприємство.

Поспішаємо повідомити про старт нової послуги «Оренда юридичної адреси, не виходячи з кабінету». Це означає, що для укладення договорів тепер не обов’язково їхати до нас в офіс, а можна просто обмінятися з нашими фахівцями необхідною інформацією телефоном чи e-mail, а потім отримати документи за бажаною адресою через кур’єра або поштою.

Варто наголосити – наша компанія має можливості не лише в підборі юридичної адреси, а й у проведенні підготовки всіх потрібних документів із подальшою реєстрацією новостворених підприємств у держорганах.

Оплату наших послуг можна здійснити багатьма способами: безготівковим переказом на наш розрахунковий рахунок, готівкою (у відділенні будь-якого банку, наприклад, на 1-му поверсі нашого офісу), за допомогою банківських карток Visa або MasterCard як онлайн, так і в нашому офісі …

 

Потрібна консультація?

Залиште контактні дані у формі, що наведена нижче, і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом однієї години

 

Ви робите безкоштовний дзвінок через інтернет до нашого контакт-центру.

Режим роботи контакт-центру:
понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00.